به جمع خوانندگان مطالب وبلاگ سایتاگرام بپیوندید و هر هفته داستان‌های کسب و کارهای مختلف و تجربه‌های گران بهاء در این خصوص را در ایمیل خود داشته باشید.  بهترین آموزش ها و داستان‌های بازاریابی آنلاین و کسب کار اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید.

سایت ساز قدرتمند "سایتاگرام" آغاز به کار کرد.

این سایت ساز، نرم افزاری مبتنی بر وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت طراحی و راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد.

اما چه شد که ما به سمت این سیستم مدیریت محتوای وب آمدیم؟

از سال 1389 در حوزه طراحی و راه اندازی ده‌ها وب سایت و کسب و کارهای مختلف اینترنتی فعالیت داشتیم، تمرکز اصلی ما بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بود. اما در اغلب موارد چالش‌های عمده ای نظیر عدم پشتیبانی کامل از این سیستم و خرابی‌های ناگهانی که استرس زیادی را برای مشتریان به همراه داشت، تصمیم گرفتیم سیستم مدیریت محتوای بهتری که در خور و شان مشتریانمان باشد را انتخاب کنیم. یک سیستم مدیریت محتوای کاملا ایرانی و شخصی سازی شده و بالاخره در شهریور 1396 سایت ساز سایتاگرام متولد شد.

تیم سایتاگرام، این سامانه را با هدف کمک به همه مخاطبین برای راه اندازی بسیار آسان اما مطمئن کسب و کار رویایی مخاطبین خود راه اندازی کرده اند.

فناوری این سامانه کاملا بومی بوده، و راهنمای تمام مراحل آن فارسی است. به دانش  و تخصص آی تی خاص و پیچیده ای نیاز ندارد و همچنین قالب های مختلف و متنوعی برای زمینه های کار متفاوت برای آن طراحی شده و با بهینه سازی آن در موتورهای جستجو (SEO) به سرعت در جستجوها قابل دسترسی برای مشتریان خواهد بود.

از دیگر امکانات این سامانه می توان به سازگاری قالب ها در محیط تبلت، تلفن همراه و رایانه اشاره کرد.

محیط کار این سایت ساز بسیار آسان و البته پیشرفته است و کارشناسان سایتاگرام به طور کامل آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی کاربران هستند.

نکته بسیار جالب و مهم در این سامانه استفاده رایگان 7 روزه از سرویس بدون پرداخت وجه است. کاربران و علاقمندان در این فرصت می توانند ضمن کار با سایتی که ساخته اند بخش های مختلف آن را بررسی کنند و برای راه اندازی یک سایت حرفه ای آماده شوند.

ما با تجربه راه اندازی ده‌ها سایت در کسب و کار های مختلف متوجه دو نیاز اساسی مخاطبینمان شده‌ایم و با تمام وجود سعی می کنیم که آنها را تامین کنیم. ساده بودن در راه اندازی و مدیریت وب سایت و مطئمن بودن سیستم ‌های پشتیبانی و حمایتی در مسائل فنی و مدیریتی سایت به این معنی که مخاطبین از همراه بودن شرکت در کنارشان آسوده خاطر باشند.

بر همین اساس نیز سایتاگرام شعار خود را اینگونه طراحی کرده است:

در کنار شما هستیم، با خیالی آسوده کسب و کار رویایی خود را بسازید.